click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjën Arbëria(Dragodan)

€ 1,500
Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje në Lagjën Arbëria(Dragodan)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa në shitje në lagjen Arbëri / Dragodan afër Komunës së re.
Banesa është ndërtim i Tregtis dhe është komplet e mobiluar.

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 60m², kati i tretë
* Sallonë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon (qasje nga salloni dhe nga dhoma e gjumit)
* Holl / Koridor

ID SH1075
Çmimi 1500 euro m2

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20661
Çmimi: € 1,500
Madhësia e Pronës: 60 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1075
I Disponueshëm Nga: 2022-02-18
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso