click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjën Bregu i Diellit

€ 132,000
Bregu i Diellit, Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesën në shitje në Lagjën Bregu i Diellit, afër Shkollës “Ismail Qemaili”
Banesa ndodhet në një pozit të favorshme, me ndërtim cilësor
Banesa posedon dokumentacion të rregullt (me fletë poseduse)
Banesa është e mobiluar
Struktura e Banesës

* Orientimi Lindje-Perendim
* Sipërfaqe 81m² neto , kati i -VI-
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma gjumit,
* Banjo,
* Wc
* Terrac
* Banesa eshte me interfon dhe cip. Hymja mirembahet nga Ndermarja Publike e Prishtines.
* Ngrohja eshte me Termokos.
* Ka parking publik dhe qasje te menjehereshme ne rrugen kryesore qe lidhen me rruget per ne qender

Çmimi 132000€
ID SH1183

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Bregu i Diellit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22902
Çmimi: € 132,000
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1183
I Disponueshëm Nga: 2023-01-13
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso