click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në Shitje në Lagjën Bregu i Diellit

€ 73,000
Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë në Shitje në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesen në shitje në Lagjën Bregu i Diellit
Banesa është ndërtim i vjetër dhe posedon dokumentacion të rregullt.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 59.60m², kati Përdhes
* Sallon
* Kuzhinë
* Dhomë gjumi
* Banjo
* Dy ballkona
* Depo
* Termokos

ID SH1040
Çmimi 73.000€ (I Diskutushëm)

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19808
Çmimi: € 73,000
Madhësia e Pronës: 60 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1040
I Disponueshëm Nga: 2021-12-06
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso