click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjën e Prishtina e Re

€ 1,000
Prishtina e Re, Prishtinë, Lagjja Prishtina e re
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën e Prishtina e Re

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë në shitje në Lagjën e Prishtina e Re,
Banesa ka ndriçim natyral gjat gjithë ditës.
Objekti gjendet në një lokacion shumë të mirë
ka qasje në shumë rruge si dhe shumë afer Rruges A.
Objekti perfundon në fund të vitit 2023.
Kontrata bëhet tek noteri.

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 130m² + 37.03m² terac,
* Kati i parë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me Tryezari,
* Holl / koridor,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Terac (dalje nga Qendrimi ditorë dhe nga dy dhoma të gjumit),

Çmimi 1000 €/m²
ID SH1303

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Prishtina e Re
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25908
Çmimi: € 1,000
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1303
I Disponueshëm Nga: 2023-10-17
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso