click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në Shitje në Lagjën e Spitalit

€ 70,000
Lagjën e Spitalit, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë në Shitje në Lagjën e Spitalit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit,
Banesa ndodhet konkretisht afër Shkollës fillore Pavarsia.
Banesa është komplet e mobiluar me mobilje cilësore.
Banesa ka nje plan mjaftë të mirë, gjë që e bënë mjaftë të shfrytëzueshme.
Banesa posedon fletë poseduese dhe kontrata bëhet tek Noteri.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 57m², kati -V-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon (i mbyllur me xhama statik me hapje),
* Ngrohja me termokos,
* Fletë Poseduese.

Çmimi 70.000€ (I diskutueshëm)
ID SH1291

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Lagjën e Spitalit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25644
Çmimi: € 70,000
Madhësia e Pronës: 57 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1291
I Disponueshëm Nga: 2023-10-04
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso