click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit,

€ 100,000
Lagjën e Spitalit, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit,

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit,
Banesa ndodhet konkretisht në Rr. Muharrem Fejza
Banesa është e përfunduar dhe e gatshme për banim.
Banesa ka dalje në Rrugën C dhe ka qasje të leht në Trafik Urban.
Kontrata bëhet tek Noteri.

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 94.6m², kati -IV-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / koridor,
* Dy Dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Pranojmë si kompenzim Vetur.

Çmimi 100.000€
ID SH1294

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Lagjën e Spitalit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25665
Çmimi: € 100,000
Madhësia e Pronës: 95 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1294
I Disponueshëm Nga: 2023-10-04
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso