click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit

€ 70,000
Lagjën e Spitalit, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit,
Banesa ndodhet konkretisht afer Spitalit.
Banesa ka nje plan mjaftë të mirë, gjë që e bënë mjaftë të shfrytëzueshme.
Banesa nuk posedon fletë poseduese dhe kontrata bëhet tek Avokati.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 93m², kati -VI- (pa ashensor)
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Tre ballkona
* Ngrohja me termokos,
* Klimë

Çmimi 70.000€
ID SH1309

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Lagjën e Spitalit
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26026
Çmimi: € 70,000
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1309
I Disponueshëm Nga: 2023-10-23
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso