click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjën Kalabria/Emshir

€ 1,150
Kalabri / Emshir, Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje në Lagjën Kalabria/Emshir

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesën në shitje në Lagjën Kalabri / Emshir model Sllovenia,
Banesa ndodhet në një pozit të favorshme, me ndërtim cilësor dhe modern
Banesa është e mobiluar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 120m², kati i -I-
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Tri Dhoma gjumit,
* Banjo,
* Wc
* Terrac

Çmimi 1150€ m²
ID SH1182

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Kalabri / Emshir
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22830
Çmimi: € 1,150
Madhësia e Pronës: 120 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1182
I Disponueshëm Nga: 2023-01-09
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso