click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjen Lakërisht

€ 1,200
Prishtinë, Lagjja Lakrishtë, Lagjja Pejton
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje në Lagjen Lakërisht

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Lakërisht, kompleksi Donika 2 , Beni Dona
Banesa është e pa mobiluar dhe pa banuar më parë
Struktura e Banesës
 
* Sipërfaqe 105m², kati -XVI-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dhomë gjumi me banjo dhe Garderob
* Dhomë gjumi për fëmij,
* Banjo,
* Dy Ballkona,
* Holl / Koridor,
* Depo / Shpajz
 
ID SH1092
Çmimi 1200€ / m²
 
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
 
#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20883
Çmimi: € 1,200
Madhësia e Pronës: 105 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1092
I Disponueshëm Nga: 2022-03-11
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Rrugën C

€ 1,200
3
dhoma
2
banjo
122 m2
madhësia
qendra-ks
25 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Aktash

€ 1,600
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
19 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjen Velani afër parku...

2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
11 Maj, 2023

Krahaso