click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në Shitje në Lagjen Lakrishtë

€ 100,000
Kompleksi Tregtia, Prishtinë, Lagjja Lakrishtë
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë në Shitje në Lagjen Lakrishtë

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Lakrishtë, kompleksi Tregtia,
Banesa është e mobiluar dhe arketon qera mujore.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 64m² (neto), kati i parë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma gjumi,
* Banjo,
* Ballkonë,
* Holl / Koridor.

ID SH1104
Çmimi 100.000€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Adresa: Kompleksi Tregtia
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21144
Çmimi: € 100,000
Madhësia e Pronës: 64 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1104
I Disponueshëm Nga: 2022-04-29
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Dardani

€ 115,000
2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Nëntor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Rrugën B

€ 1,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
23 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit

€ 70,000
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
23 Tetor, 2023

Krahaso