click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në Shitje në Lagjën Mati I

€ 59,000
Prishtinë, Lagjja Mati 1
Shto te të preferuarat

Banesë në Shitje në Lagjën Mati I

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Mati 1
Banesa ka qasje të shpejtë në Rrugën B, C dhe Muharrem Fejz
Struktura e Banesës

* Orientimi i banesës në Perëndim, me pamje të hapur
* Sipërfaqe 73.83m2, kati i 3
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Ballkon
Kontrata bëhet me noter

Cmimi 59000 euro
ID SH1045
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19887
Çmimi: € 59,000
Madhësia e Pronës: 74 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1045
I Disponueshëm Nga: 2021-12-10
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare

Banesë në shitje në Lagjën Ulpiana

1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
26 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Ofrohen mbi 10 Banesa në shitje në Lagjen Pr...

€ 1,100
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
25 Shtator, 2023

Krahaso