click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Qendër

€ 1,400
Qender, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje në Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë në shitje në Qendër
Banesa është komplet e mobiluar dhe e sapo renovuar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 111m², kati -II-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Tryezari,
* Holl / koridor,
* Tri dhoma gjumi,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Dy depo.

Çmimi 1400€ / m²
ID SH1278

Na kontaktoni :
+383 44 780 999

+383 45 347 047

+383 48 780 999

+383 45 320 758
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25162
Çmimi: € 1,400
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1278
I Disponueshëm Nga: 2023-09-11
Bodrum: 2
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën e Prishtina e Re

€ 900
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
14 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë Luksoze në shitje në Arbëri/Dragodan

€ 280,000
3
dhoma
2
banjo
141 m2
madhësia
qendra-ks
13 Shtator, 2023

Krahaso