click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në Shitje në Qendër

€ 1,000
Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë në Shitje në Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në Shitje në Tophane afër Xhamis së Llapit
Banesa është në përfundim e sipër
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 106.71m2, kati i 10
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dhomë gjumi për qift (me garderob dhe banjo)
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* WC
* Ballkon

Cmimi 1000 euro m2
ID SH1071

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20593
Çmimi: € 1,000
Madhësia e Pronës: 107 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 3
ID E Personalizuar: SH1071
I Disponueshëm Nga: 2022-02-12
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso