click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje ne Zonën Qendër, në Shesh

€ 150,000
Qender, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë në shitje ne Zonën Qendër, në Shesh

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë në shitje ne Zonën Qendër, në Shesh
Banesa është ndërtim i vjetër, dhe e renovuar pjesërisht.
Banesa mund të konvertohet dhe në lokal,
po ashtu posedon Flet poseduese.
Mundësi ndërrimi me Banesa apo shtëpi në lagje të ndryshme

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 50m², Kati i parë,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Ballkon,
* Ngrohja me termokos.

Çmimi 150.000€ (i diskutueshëm)
ID SH1248

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24533
Çmimi: € 150,000
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1248
I Disponueshëm Nga: 2023-06-21
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso