click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë / Penthous në Shitje në afërsi të Qendrës

€ 1,100
Velani, Prishtinë, Lagjja Velani
Shto te të preferuarat
oferte e re

Banesë / Penthous në Shitje në afërsi të Qendrës

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë / Penthous në Shitje në afërsi të Qendrës
Banesa është ndërtim e sipër, e cila pritet të përfundon në Dhjetor 2023
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 135.8m² banim & 38.5m² Teras
* Kati i -XI-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Holl / Koridor,
* Tri dhoma gjumi (njëra dhomë me garderob dhe banjo),
* Dy Banjo,
* Wc,
* Ballkon,
* Nxemje qendrore me energji elektrike,
* Dy ballkone,
* Dy Garazha,
* Dy Depo,

ID SH1216
Çmimi 1100€ / m²

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Velani
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23782
Çmimi: € 1,100
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 3
ID E Personalizuar: SH1216
Garazhe: 2
I Disponueshëm Nga: 2023-05-03
Bodrum: 2
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso