click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Depo me qera në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj

€ 4
Prishtinë
Shto te të preferuarat
oferte e re

Depo me qera në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm disa Depo me qera në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj afër rrethit të QMI
Depot kanë të instaluar sistemin e energjis elektrike dhe të ujësjellësit (wc)

Depo 820m²
Depo 920m²
(Keto të lartëcekurat munden të bashkohen dhe të krijohet një depo mbi 1700m²)

Depo 1000m²
Depo 1000m²
Depo 1000m²

Çmimi 4€/m² (me tvsh)
ID Q1120

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20605
Çmimi: € 4
Madhësia e Pronës: 4,700 m2
Property Lot Size: 1,000 m2
ID E Personalizuar: Q1120
I Disponueshëm Nga: 2022-02-12
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Lokal në shitje në Lagjen Dardania

€ 4,700
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Lokal në shitje në Qendër

€ 3,300
1
banjo
246 m2
madhësia
qendra-ks
16 Mars, 2022

Krahaso