click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Lokal në shitje në Qendër

€ 3,300
Prishtinë, Lagjja Lakrishtë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Lokal në shitje në Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Lokali në shitje i cili ndodhet në një objekt 22katësh në Lagjen Lakrishtë.
Lagje e cila dita ditës është në rritje dhe në kërkes të vazhdueshme.
Ky objekt posedon hotel, restaurant, markete dhe shum zyre adminstrative.
Bëhu njëri nga pronarët e këtyre hapsirave afariste.

Lokali Posedon:

* Sipërfaqe 246.02m² , kati i parë,
* Hapsira e lokalit është mjaftë e shfrytëzueshme sepse nuk ka kthina, qoshe
* Kontrata bëhet tek noteri

Për më shumë detaje të Lokalit klikoni në link-un më poshtë.

ID SH1095
Çmimi 3.300€ / m² (me TVSH)

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20909
Çmimi: € 3,300
Madhësia e Pronës: 246 m2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1095
I Disponueshëm Nga: 2022-03-16
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Lokal në shitje në Lagjen Dardania

€ 4,700
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare

Lokal në Shitje mbrapa Royal Mall në Rrugën ...

€ 1,000
1
dhoma
1
banjo
130 m2
madhësia
qendraks
4 Mars, 2022
compare
oferte e re

Depo me qera në Magjistralen Prishtinë-Feriz...

€ 4
4,700 m2
madhësia
qendra-ks
12 Shkurt, 2022

Krahaso