click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Depo me qira në Magjistralen Prishtinë-Lipjan afër rrethit të Marigona Residence

€ 1,500
Prishtinë, Prishtinë
Shto te të preferuarat
oferte e re

Depo me qira në Magjistralen Prishtinë-Lipjan afër rrethit të Marigona Residence

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Depo me qira në Magjistralen Prishtinë-Lipjan afër rrethit të Marigona Residence.
Depo ka të instaluar sistemin e energjis elektrike dhe të ujësjellësit (wc).
Depo është në mbikqyrje të kamerave.

Sipërfaqe 540m²
* Lartësi rreth 5metra,
* Zyre 60m²
* Wc

Çmimi 1500€
ID Q1755

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Prishtinë
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25916
Çmimi: € 1,500
ID E Personalizuar: Q1755
I Disponueshëm Nga: 2023-10-18
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

Krahaso