click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohen me qira Tri Depo në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Qender, Prishtinë
Shto te të preferuarat

Ofrohen me qira Tri Depo në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohen me qira Tri Depo në Magjistralen Prishtinë-Ferizaj
Depot ndodhen afër rrethit të QMI-së .
Depot janë në ndërtim e siper dhe priten të përfundojn në muajin Prill 2024.
Mundësi ideale për zhvillimin e Llojllojshmëris së veprimtarive #industriale dhe #komerciale
Depot janë në mbikqyrje të kamerave.
Ndërtimi i Depos bëhet me Sandwich Panel

Të dhënat e Depove
– Depo 1
* Sipërfaqe 570m²
* 57m (gjatësi) x 10m (gjërsi)
* Lartësi 5m,
* Mundësi ndarje për zyre,
* Wc

– Depo 2
* Sipërfaqe 540m²,
* 54m (gjatësi) x 10m (gjërsi),
* Lartësi 5m,
* Mundësi ndarje për zyre,
* Wc.

– Depo 3
* Sipërfaqe 400m²,
* 40m (gjatësi) x 10m (gjërsi),
* Lartësi 5m,
* Mundësi ndarje për zyre,
* Wc.

Çmimi Me marrëveshje
ID Q1828

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 26264
Dhoma: 3
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1828
I Disponueshëm Nga: 2023-12-06
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Depo me qira në Magjistralen Prishtinë-Lipja...

€ 1,500
qendra-ks
18 Tetor, 2023

Krahaso