click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Lokal me qera afër Rrugës B

€ 550
Prishtinë, Rruga B
Shto te të preferuarat
oferte e re

Lokal me qera afër Rrugës B

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Lokalin me qera në Rr.Muharrem Fejza, ndertesa Kawa Group

Lokali eshte komplet i ri dhe posedon një
sipërfaqe prej 82m², kati i parë

Çmimi 550€ (i diskutushëm)
ID Q1133

+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20762
Çmimi: € 550
Madhësia e Pronës: 82 m2
Dhoma: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1133
I Disponueshëm Nga: 2022-03-01
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
ofertë e freskët

Banesë apo zyre me qera në Qendër

€ 500
2
dhoma
1
banjo
72 m2
madhësia
qendraks
27 Dhjetor, 2022
compare
ofertë e freskët

Banesë apo Zyre me qera në Lagjen Aktash

€ 400
2
dhoma
2
banjo
93 m2
madhësia
qendraks
27 Dhjetor, 2022
compare
oferte e re

Banesa / Zyre me qera në Lagjën e Spitalit

€ 400
3
dhoma
2
banjo
qendraks
19 Dhjetor, 2022

Krahaso