click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Lokal me qera në lagjen Arbëri / Dragodan

€ 170
Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat
ofertë e freskët

Lokal me qera në lagjen Arbëri / Dragodan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Lokali me qera në lagjen Arbëri/Dragodan
Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore
sepse është në rrug kryesore dhe ka mjaft shumë lëvizje
Lokali posedon:
* Sipërfaqe 170m2,
* WC,
* Kati përdhes,
Cmimi 1200€ (I diskutushëm)
ID e shpalljes Q1030
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19345
Çmimi: € 170
Madhësia e Pronës: 170 m2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1030
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Zyre me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 500
1
dhoma
1
banjo
100 m2
madhësia
qendra-ks
16 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë / zyre me qira në Qendër

€ 380
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
16 Nëntor, 2023
compare

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 1,000
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
16 Nëntor, 2023

Krahaso