click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Lokal me qera në Lagjën Bregu i Diellit

€ 600
Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Lokal me qera në Lagjën Bregu i Diellit

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Lokalin me Qera në Lagjën Bregu i Diellit
Lokali është i përshtatshëm për zyre, call center, gaming etj
Struktura e Lokalit

* Sipërfaqe 90m2
* Një Hapsirë
* Wc
* Nxemje Qendrore me Termokos
* Sistem alarmi + kamer
* Sistemi i Ventilimit
* Parking
* Mundësi zgjerimi i dritareve dhe derës(izlogin) për më teper ndriqim natyral

Cmimi 600 euro
ID Q1049

Na kontaktoni :
+38344780999 & +38345347047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19641
Çmimi: € 600
Madhësia e Pronës: 90 m2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1049
I Disponueshëm Nga: 2021-11-05
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera për Zyre në Qendër

€ 600
2
dhoma
1
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
22 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera për Zyre

€ 300
1
dhoma
1
banjo
28 m2
madhësia
qendra-ks
22 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë me qera për Zyre

€ 300
1
dhoma
1
banjo
33 m2
madhësia
qendra-ks
22 Maj, 2023

Krahaso