click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Objekt Afarist (zyre) me qera në Qendër të Prishtines

Qendër, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat

Objekt Afarist (zyre) me qera në Qendër të Prishtines

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojmë Objektin Afarist (zyre) me qera në Qendër të Prishtines
Objekti është e rregulluar në detaje dhe është i përshtatëshem për:
OJQ, zyre kontabiliteti, programimi etj

Struktura e Objektit
* Sipërfaqe 410m², dy kate,
* Pes Njesi punuse (zyre),
* Kuzhinë,
* Një Galeri,
* Tri banjo,
* Ballkon,
* Terac,
* Tre vendparkingjje për vetura
* Sistemi i ngrohjes me energji elektrike

Çmimi me marrveshje
ID Q1121

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Adresa: Qendër
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20611
Madhësia e Pronës: 410 m2
Dhoma: 6
Bedrooms: 6
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1121
Garazhe: 3
I Disponueshëm Nga: 2022-02-12
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
ofertë e freskët

Banesë apo zyre me qera në Qendër

€ 500
2
dhoma
1
banjo
72 m2
madhësia
qendraks
27 Dhjetor, 2022
compare
ofertë e freskët

Banesë apo Zyre me qera në Lagjen Aktash

€ 400
2
dhoma
2
banjo
93 m2
madhësia
qendraks
27 Dhjetor, 2022
compare
oferte e re

Banesa / Zyre me qera në Lagjën e Spitalit

€ 400
3
dhoma
2
banjo
qendraks
19 Dhjetor, 2022

Krahaso