click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Objekt me qera në Lagjën Kalabria(Emshir)

€ 3,000
Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat

Objekt me qera në Lagjën Kalabria(Emshir)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Objektin me qera në lagjën Kalabria(Emshir)
Objekti është ndërtim i ri dhe ndërtim cilësor, i cili është
i përshtatshëm për shumë lloj veprimtari biznesore
Nxemje qendrore me energji elektrike(nën dysheme)

Struktura e Objektit

* 150m² Lokali

* 150m², kati 1
* 5 zyre,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon.

* 150m², kati 2
* 5 zyre,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon.

* 150m², kati 3
* 5 zyre,
* Banjo,
* Wc,
* Ballkon.

* 150m² Terac

Cmimi 3000 euro
ID Q1105

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20402
Çmimi: € 3,000
Madhësia e Pronës: 600 m2
Dhoma: 15
Banjo: 7
ID E Personalizuar: Q1105
I Disponueshëm Nga: 2022-02-01
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Zyre me qira në Lagjën Bregu i Diellit

€ 500
1
dhoma
1
banjo
100 m2
madhësia
qendra-ks
16 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë / zyre me qira në Qendër

€ 380
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
16 Nëntor, 2023
compare

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 1,000
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
16 Nëntor, 2023

Krahaso