click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohen Tri Banesa në shitje në lagjën Arbëri / Dragodan

€ 1,100
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat

Ofrohen Tri Banesa në shitje në lagjën Arbëri / Dragodan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohen Tri Banesa në shitje në lagjën Arbëri / Dragodan.
Banesat janë në ndërtim e sipër, dhe priten të përfundojn në fund të vitit 2025.
Mundësi Pagese 60% në nënshkrim të kontratës,
dhe pjesen tjeter sipas marrëveshjes deri në pranim të Banesës.

Banesat kanë të njejtën renditje, por janë në kate të ndryshme.
Sipërfaqe 92.52m², kati -II-,
Sipërfaqe 98.95m², kati -IV-,
Sipërfaqe 92.92m² , kati -V-,

Struktura:
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Wc,
* Depo / shpajz,
* Ballkon.

Çmimi 1100€ / m²
ID SH1283

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Arbëri / Dragodan
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25258
Çmimi: € 1,100
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1283
I Disponueshëm Nga: 2023-09-16
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën e Prishtina e Re

€ 900
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
14 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë Luksoze në shitje në Arbëri/Dragodan

€ 280,000
3
dhoma
2
banjo
141 m2
madhësia
qendra-ks
13 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Bregu i Diellit

€ 56,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
11 Shtator, 2023

Krahaso