click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohen Tri Banesa në shitje në Rrugën A

€ 1,000
Rruga A, Prishtinë, Rruga A
Shto te të preferuarat

Ofrohen Tri Banesa në shitje në Rrugën A

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohen tri banesa në shitje në vijën e parë të ndërtimit në rrugën A
Objekti ka hapsira gjelbëruese, kënde të lojërave për fëmijë dhe parkingje të mjaftueshme
Siguri 24/7 nga sigurimi fizik dhe nga ai vizual.
 
Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 94m², Kati -III-, -V-, -VI-.
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Depo / shpajz,
* Holl / koridor
* Ballkon
* Pozicioni Lindje
 
ID SH1097
Çmimi 1000€ / m² (i diskutushëm)
 
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
 
#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

 

Adresa: Rruga A
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20952
Çmimi: € 1,000
Madhësia e Pronës: 94 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1097
I Disponueshëm Nga: 2022-03-18
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso