click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet Banesa me qera e cila gjendet në Lagjen Ulpiana afër Fontanës

€ 200
Ulpian, Prishtinë, Lagjja Ulpiana
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrohet Banesa me qera e cila gjendet në Lagjen Ulpiana afër Fontanës

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Banesa me qera e cila gjendet në
Lagjen Ulpiana afër Fontanës
Banesa është me termokos dhe është
komplet e gëlçerosur dhe e pastruar.

*Sipërfaqja 40m², kati i dytë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me treyzari,
* Depo / shpajz,
* Ballkon,
* Holl / Koridor,
* Termokos.

ID Q1466
Çmimi 200€

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 48 780 999
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Ulpian
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24029
Çmimi: € 200
Dhoma: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1466
I Disponueshëm Nga: 2023-06-01
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë me qera në lagjën Kalabri/Emshir

€ 350
2
dhoma
2
banjo
96 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë me qira në Zonën Qendër

€ 300
1
dhoma
1
banjo
70 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Ofrohet 4 Zyre me qira në Lagjen Arbëri / Dr...

8
dhoma
8
banjo
399 m2
madhësia
qendra-ks
8 Janar, 2024

Krahaso