click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet me qira Shtëpia me hyrje të veqant afër parkut Tauk Bahqe

€ 230
Tauk Bahqe, Prishtinë, Tauk Bahqe
Shto te të preferuarat

Ofrohet me qira Shtëpia me hyrje të veqant afër parkut Tauk Bahqe

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet me qira Shtëpia me hyrje të veqant afër parkut Tauk Bahqe
Shtëpia ndodhet konkretisht tek varret e Jahudive.
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe e pajisur me të gjitha pajisjet shtepiake.

* Sipërfaqe 90m², kati i parë,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tyrezari
* Dy dhoma të gjumit,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Oborr.

Çmimi 230€ (në çmim përfshihen faturat komunale:
fatura e ujit,mbeturinav,ngrohjes gjat sezonës së dimrit)

ID Q1527

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Tauk Bahqe
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24672
Çmimi: € 230
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1527
I Disponueshëm Nga: 2023-06-30
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi Moderne me qira në lagjen më prestigj...

€ 1,000
3
dhoma
3
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Shtëpi moderne me qira në Veternik, afër Lag...

€ 1,800
5
dhoma
3
banjo
qendra-ks
25 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin me qira afër Qendrës

€ 180
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
27 Shkurt, 2023

Krahaso