click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shtëpi moderne me qira në Veternik, afër Lagjës Nic

€ 1,800
Lagjën Nic, Prishtinë, Lagjja Nic
Shto te të preferuarat

Shtëpi moderne me qira në Veternik, afër Lagjës Nic

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Shtëpi moderne me qira në Veternik, afër Lagjës Nic
Shtëpia ka mobilje cilësore dhe është mjaftë e shfrytëzueshme
Struktura e Shtëpis

* Përdhes + dy katë
* Sipërfaqe 450m2 + 4 Ari oborr

* Përdhesa
(Dy sallone njëra posedon kaminë, kuzhinë, koridor, banjo, dhomë gjumi,
depo, ballkon)

* Kati i parë
( Tri dhoma gjumi, një utilit, dy banjo, tre ballkone)

* Kati i dytë
( Dy dhoma gjumi, kinema 80m2,)

Nxemje qendore dy lloje me kallda(rrym) dhe me pelet
Sistem të ujitjes për kopsht
Dy bunare (njëri për pije dhe njëri për kopsht)
Instalim i kamerav jasht per siguri
Alarme individual i instaluar

ID Q1698
Çmimi 1800€

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Lagjën Nic
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25322
Çmimi: € 1,800
Dhoma: 7
Bedrooms: 5
Banjo: 3
ID E Personalizuar: Q1698
I Disponueshëm Nga: 2023-09-25
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi Moderne me qira në lagjen më prestigj...

€ 1,000
3
dhoma
3
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet me qira Shtëpia me hyrje të veqant a...

€ 230
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Qershor, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin me qira afër Qendrës

€ 180
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
27 Shkurt, 2023

Krahaso