click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrojm Banesën në shitje në Rrugën C

€ 1,000
Rruga C, Prishtinë, Rruga C
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Rrugën C

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në shitje në Rrugën C.
Banesa konkretisht gjendet në kompleksin Pozhegu Garden Buildings
Objekti është në fazën e ndërtimit dhe pritet të përfundoj në
fund të vitit 2023

Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 86.63 m², Kati i VI,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Wc
* Depo/ shpajz,
* Ballkon,

Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 86.04 m², Kati i VII,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Dy dhoma të gjumit,
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Wc
* Depo/ shpajz,
* Ballkon,

Çmimi 1000€/m²
ID SH1193

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758
+383 45 347 047

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Rruga C
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23096
Çmimi: € 1,000
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1193
I Disponueshëm Nga: 2023-01-21
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso