click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dragodan

€ 270,000
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dragodan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dragodan
Shtëpia gjendët në një ndër lagjet më të qeta të Qytetit,
dhe ka një pozitë mjaft të mirë banimi.
Shtëpia shitet me mobilje.
Vlenë të ceket se Shtëpia mund të lëshohet me qira për ndërkombëtar.
Shtëpia posedon dokumentacion të rregullt

Struktura e Shtëpis

* 2.69 Ari Truall, P+2,
* Sipërfaqe 220m2 banim,
* Qendrim Ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Katër dhoma të gjumit,
* Dy banjo,
* Dy ballkona,
* Bodrum (22m²),
* Garazh (44m²),
* Depo (56m²)
* Oborr.

Çmimi 270.000€
ID SH1216

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Arbëri / Dragodan
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23787
Çmimi: € 270,000
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1216
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-05-08
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në shitje në Qagllavic

€ 190,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
21 Shkurt, 2023
compare
oferte e re

Katër Shtëpi në Shitje në Bërrnic

€ 230,000
3
dhoma
2
banjo
qendraks
19 Dhjetor, 2022

Krahaso