click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
Hajvali, Hajvali, Prishtinë, Fshati Hajvali
Shto te të preferuarat

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar
Shtëpia është e ndërtuar me material cilësor.
Shtëpia është e pa përfunduar.
Shtëpia ndodhet në një lagje mjaft të qetë dhe me qasje të lehtë në rrug kryesore.

Struktura e Shtëpis B+P+2:

Sipërfaqe 245m²(shtëpia) e shtrir mbi 6 ari
* Garazh për 3-4vetura (Nën shtëpi)

– Kati i parë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Banjo,
* Dhomë të gjumit,
* Holl / koridor.

– Kati i dytë
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon,
* Holl / koridor.

– Kati i tretë – Nënkulmi,
* Hapsir e hapur.

Çmimi 155.000€
ID SH1300

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Hajvali
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25731
Çmimi: € 155,000
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1300
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-10-09
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shitën dy shtëpi në Hajvali

€ 202,000
3
dhoma
2
banjo
168 m2
madhësia
qendra-ks
31 Gusht, 2023
compare
oferte e re

Shitën dy shtëpi në Hajvali

€ 210,000
3
dhoma
2
banjo
175 m2
madhësia
qendra-ks
31 Gusht, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dr...

€ 270,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
8 Maj, 2023

Krahaso