click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shitën dy shtëpi në Hajvali

€ 202,000
Hajvali, Hajvali
Shto te të preferuarat
oferte e re

Shitën dy shtëpi në Hajvali

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohen Dy Shtëpi identike në shitje në Hajvali (Prishtinë)
Shtëpitë janë në fazën e përfundimit dhe finalizohen me kërkes të Klientit.
Investimet brenda shtëpis janë të perfshime në çmim.
Shtëpia ndodhet në një lagje mjaft të qetë dhe me qasje të lehtë në rrug kryesore.

Struktura e Shtëpis:
Sipërfaqe 168m²(shtëpia) e shtrir mbi 3.05ari
* Sistemi i ngrohjes me Energji elektrike (nëndysheme)
* Garazh,
* Oborr i rrethuar,
* Parking për dy vetura

– Kati përdhesë
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë,
* Banjo,
* Holl / koridor.

– Kati i parë
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Depo / shpajz,
* Terac (dalje nga dy dhoma),
* Holl / koridor.

Çmimi 202.000€
ID SH1273

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta

Adresa: Hajvali
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25076
Çmimi: € 202,000
Madhësia e Pronës: 168 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1273
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-08-31
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Shitën dy shtëpi në Hajvali

€ 210,000
3
dhoma
2
banjo
175 m2
madhësia
qendra-ks
31 Gusht, 2023
compare
ofertë e freskët

Shtëpi moderne në shitje në Hajvali

€ 270,000
6
dhoma
6
banjo
420 m2
madhësia
qendraks
31 Mars, 2022

Krahaso