click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shtëpi moderne në shitje në Hajvali

€ 270,000
Hajvali, Fshati Hajvali
Shto te të preferuarat
ofertë e freskët

Shtëpi moderne në shitje në Hajvali

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet në shitje shtëpia e cila gjendet në Hajvali
Shtëpia është tërësisht e mobiluar,
Shtëpia ofron kushte moderne për banim,
oborr të mjaftueshëm dhe ndodhet në një lokacion të qetë.
Shtëpia eshte ndërtuar në vitin 2019 me material te kualitetit te lartë.

Struktura e shtëpis:
* P+2, Sipërfaqe 420m²,
* 4.6 ari oborr (6 ari me shtëpi),
* Garazhë për tri vetura,
* Ngrohje qëndrore me rrymë.

Kati përdhesë:

* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Banjo
* Dy dhoma të gjumit të mëdha

Kati i parë:
* Qendrim ditorë,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon.

Kati i dytë:

* Tri dhoma të gjumit (secila posedon Banjo dhe Garderobë),
* Dy ballkona,
* Jacuzzi,
* Terac të madhe.

ID SH1101
Çmimi 270.000€ (i diskutushëm)

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21083
Çmimi: € 270,000
Madhësia e Pronës: 420 m2
Dhoma: 8
Bedrooms: 6
Banjo: 6
ID E Personalizuar: SH1101
Garazhe: 3
I Disponueshëm Nga: 2022-03-31
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Shitën dy shtëpi në Hajvali

€ 202,000
3
dhoma
2
banjo
168 m2
madhësia
qendra-ks
31 Gusht, 2023
compare
oferte e re

Shitën dy shtëpi në Hajvali

€ 210,000
3
dhoma
2
banjo
175 m2
madhësia
qendra-ks
31 Gusht, 2023

Krahaso