click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Penthous në shitje në Lagjën Kalabria(Emshir)

€ 82,000
Prishtinë, Lagjja Kalabri / Emshir
Shto te të preferuarat

Penthous në shitje në Lagjën Kalabria(Emshir)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Penthouse në shitje në Lagjën Kalabria(Emshir), kompleksi Blerti (Llesna)
Penthousi është komplet i mobiluar
Struktura e Penthousit

* Dokumentacioni i rregullt, përkthim i menjëhershëm te Noteri
* Sipërfaqe 104m2 ( 52m2 banim dhe 52m2 terrac)
* Kati i 7
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Garazh (+ 6000 euro)
Ashensor të prodhimit evropjan me kartela
Hapësira funksionale
Hapesira të ndritshme
Termo-izolim dhe tulla të fasadës
Dyer të mbrendshme kualitative sllovene
Parket bungu
Roletne
Derë e jashtme e blinduar Italiane
Dritare PVC profil gjerman 85mm me 3 xhama LOW-E 0.9(m2K)
Banjo te kompletuara me keramikë dhe sanitari
Hidrante kundër zjarrit në cdo kat
Sistem komunikimi me interfon
Rrjeti telefonik dhe kabllovikë me Ptk-Ipko dhe Kujtesa
Nxemje qendrore
Kamera për vëzhgim 24 orë.

Cmimi 76,000 euro
ID SH1049
Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19925
Çmimi: € 82,000
Madhësia e Pronës: 104 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1049
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2021-12-13
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso