click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shitën 14 Banesa në Arbëri / Dragodan

€ 1,100
Arbëri / Dragodan, Prishtinë
Shto te të preferuarat
oferte e re

Shitën 14 Banesa në Arbëri / Dragodan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesat në shitje në lagjën Arbëria / Dragodan
Banesat janë në ndërtim e sipër, gjithsej 14 banesa me sipërfaqe të ndryshme
Posedojm banesa me një – dy dhe tri dhoma gjumi në etazhe të ndryshme banimi.

* Sipërfaqe 65.25 m²

* Sipërfaqe 94.77 m²

* Sipërfaqe 109.51 m²

* Sipërfaqe 113.20 m²

* Sipërfaqe 94.35 m²

* Sipërfaqe 66.71 m²

* Sipërfaqe 97.57 m²

Çmimi 1100€ / m²
ID SH1133

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Arbëri / Dragodan
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21880
Çmimi: € 1,100
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Sh1133
I Disponueshëm Nga: 2022-10-18
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso