click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shiten mbi 50 prona, në lagje të ndryshme

€ 1,000
Qender, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Shiten mbi 50 prona, në lagje të ndryshme

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Agjencioni Qendra ofron në shitje mbi 50 prona të ndryshme
të cilat ndodhen në lokacione të ndryshme të Prishtinës
Duke filluar nga lagjia Pejton, Dardani e deri tek Prishtina e re.
Të gjitha pronat, kontrata bëhet tek Noteri.
Disa prona janë në fazën e ndertimit të vrazhd e disa të gatshme për banim
Pronat janë me metrazhe të llojllojshme dhe janë të pozicionuar në etazhe të ndryshme banimi.

ID SH3000

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22673
Çmimi: € 1,000
Madhësia e Pronës: 100 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH3000
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-12-30
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso