click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Shitet banesa në Lagjën Dardania

€ 100,000
Dardani, Prishtinë, Lagjja Dardania
Shto te të preferuarat
oferte e re

Shitet banesa në Lagjën Dardania

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Dardani.
Banesa është komplet e mobiluar dhe
posedon dokumentacion të rregullt.
Po ashtu është e përshtatëshme për qëllime biznesore.
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 42m², kati Përdhes
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon,
* Termokos.

Çmimi 100.000€
ID SH1165

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Dardani
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22491
Çmimi: € 100,000
Madhësia e Pronës: 42 m2
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1165
I Disponueshëm Nga: 2022-12-12
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso