click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Super Banesë në shitje ne Lagjen Arbëri / Dragodan

€ 215,000
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat

Super Banesë në shitje ne Lagjen Arbëri / Dragodan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Super Banesë në shitje ne Lagjen Arbëri / Dragodan,
Banesa ka interier të pa shfrytëzuar dhe ka mobilje moderne.
Vlen të ceket se kostoja e mobilimit ka vlerë rreth 37.000€

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 140.5m², Kati i parë,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Katër dhoma të gjumit,
(Njëra dhomë posedon banjo dhe garderob)
* Holl / Koridor,
* Banjo,
* Wc,
* Depo/shpajz,
* Dy Ballkona,
* Garazh private,
* Orientimi Jug-Lindje-Perendim.

Çmimi 215.000€
ID SH1247

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Arbëri / Dragodan
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 24521
Çmimi: € 215,000
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 3
ID E Personalizuar: SH1247
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2023-06-21
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso