click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Super Banesë në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,300
Afër Hotel Orës, Prishtinë, Lagjja Tophane
Shto te të preferuarat

Super Banesë në shitje në Lagjen Tophane

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në shitje në Qendër, Lagjën Tophane
Banesa është komplet e mobiluar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 110m², kati i tretë,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryzari,
* Depo / Shpajz,
* Tri dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Wc,
* Holl / Koridor,
* Ballkon të mbyllur me xhama lëvizës,
* Orientimi Lindje,
* Posedon dhe Kaminë.

Çmimi  nga 1.300€ në 1250€ / m2
ID SH1118

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Afër Hotel Orës
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 21399
Çmimi: € 1,300
Madhësia e Pronës: 110 m2
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1118
I Disponueshëm Nga: 2022-07-23
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso