click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Super Duplex në shitje në lagjën Arbëri / Dragodan

€ 1,700
Arbëri / Dragodan, Prishtinë, Lagjja Arbëri / Dragodan
Shto te të preferuarat

Super Duplex në shitje në lagjën Arbëri / Dragodan

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Super Duplexin në shitje në Lagjën Arbëri/Dragodan,
Banesa ndodhet në një pozit të favorshme, me ndërtim cilësor dhe modern
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 187m², kati i II
* Qendrim ditorë.
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Tri Dhoma të gjumit,
(një master bedrom)
* Dy Banjo,
* Wc
* Terrac e madhe

Çmimi 1700€ m²
ID SH1177

Na kontaktoni :
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999
+383 45 320 758

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Arbëri / Dragodan
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22734
Çmimi: € 1,700
Dhoma: 4
Bedrooms: 3
Banjo: 3
ID E Personalizuar: SH1177
I Disponueshëm Nga: 2023-01-07
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Rrugën C

€ 1,200
3
dhoma
2
banjo
122 m2
madhësia
qendra-ks
25 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Aktash

€ 1,600
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
19 Maj, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjen Velani afër parku...

2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
11 Maj, 2023

Krahaso