click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë dhe Bodrum në shitje në lagjën Ulpian

€ 116,000
Ulpian, Prishtinë, Lagjja Ulpiana
Shto te të preferuarat

Banesë dhe Bodrum në shitje në lagjën Ulpian

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë dhe Bodrum në Shitje në Lagjën Ulpian afër Shkollës Hasan Prishtina.
Banesa është pjesërisht e renovuar dhe
posedon dokumentacion të rregullt.
Me ndërmarrja Publike banesore dhe termokosin kan arritur marrveshje banorët për vendosje të ashensorit, dhe inkuadrimin në ngrohtorën e qytetit që pritet brenda vitit 2023 të realizohen.

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 50m²(në fletë poseduese), kati -IV-
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dy dhoma të gjumit,
* Banjo,
* Ballkon,
* Ngrohja me energji elektrike,
* Bodrum rreth 50m² (mund të shfrytëzohet për banim)

Çmimi 116.000€
ID SH1188

Na kontaktoni :
+383 45 320 758
+383 45 347 047
+383 44 780 999
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Ulpian
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23056
Çmimi: € 116,000
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1188
I Disponueshëm Nga: 2023-01-20
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso