click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë me qera për Zyre në Kompleksin Dukagjini Residenc

Lakërisht, Prishtinë, Lagjja Lakrishtë, Qendër
Shto te të preferuarat

Banesë me qera për Zyre në Kompleksin Dukagjini Residenc

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën me qera për Zyre, në kompleksin Dukagjini Residenc
Dukagjini Residence ka ndërtim cilësorë dhe modern,banesat janë ndërtuar me standarte europiane,
ka pozitë të mirë për banim dhe afarizëm,qasje të lehtë në të gjitha pjesët e kryeqytetit
Struktura e Banesës
* Sipërfaqe 100m², kati i 12
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Dy dhoma gjumi
* Banjo
* Wc
* Depo
* Garazh
* Termokos
Çmimi me marrveshje
ID Q1059
Na kontaktoni
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com
Adresa: Lakërisht
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 19758
Madhësia e Pronës: 100 m2
Dhoma: 3
Bedrooms: 2
Banjo: 2
ID E Personalizuar: Q1059
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2021-11-17
Bodrum: 1
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë / zyre me qira në Ulpianë

€ 550
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
8 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse me qira për zyre

€ 1,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Zyre me qira në zonën Qendër

€ 500
3
dhoma
1
banjo
qendra-ks
18 Dhjetor, 2023

Krahaso