click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Banesë në shitje në Lagjën Ulpiana

Ulpian, Prishtinë, Lagjja Ulpiana
Shto te të preferuarat

Banesë në shitje në Lagjën Ulpiana

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Banesë në shitje në Lagjën Ulpiana
Banesa është e mobiluar dhe gjindet ne soliterin e I
Posedon dokumentacion të rregullt.
Kontrata bëhet tek noteri.

Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 55 m² neto , Kati -II-,
* Qendrim ditorë,
* Kuzhinë me tryezari,
* Holl / Koridor,
* Dhomë të gjumit,
* Banjo,
* Depo / shpajz,
* Termokos,
* Ballkon.

ID SH1290
Çmimi Me Marrveshje

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Ulpian
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25388
Dhoma: 2
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1290
I Disponueshëm Nga: 2023-09-26
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Dardani

€ 115,000
2
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Nëntor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Rrugën B

€ 1,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
23 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën e Spitalit

€ 70,000
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
23 Tetor, 2023

Krahaso