click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Gasonjere në shitje në Lagjën Ulpiana

€ 1,400
Prishtinë, Lagjja Ulpiana
Shto te të preferuarat
oferte e re

Gasonjere në shitje në Lagjën Ulpiana

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjën Ulpian
Banesa është e mobiluar, dhe e renovuar
Struktura e Banesës

* Sipërfaqe 33m2, kati i 4
* Sallon
* Kuzhinë
* Koridor
* Banjo
* Termokos

Cmimi 1400 euro m2
ID SH1063

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20477
Çmimi: € 1,400
Madhësia e Pronës: 33 m2
Dhoma: 1
Bedrooms: 1
Banjo: 1
ID E Personalizuar: SH1063
I Disponueshëm Nga: 2022-02-02
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrojm Banesën në shitje në Lagjen Tophane

€ 1,250
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
6 Janar, 2024
compare
oferte e re

Banesë / Penthouse në shitje në Lagjen Kalab...

€ 85,000
1
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023
compare
oferte e re

Banesë në shitje në Lagjën Prishtina e Re

€ 110,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
30 Dhjetor, 2023

Krahaso