click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Lokal me qira në dalje të Prishtinës në drejtim të Hajvalis

€ 2,000
Hajvali, Hajvali, Prishtinë
Shto te të preferuarat
oferte e re

Lokal me qira në dalje të Prishtinës në drejtim të Hajvalis

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Lokal me qira në dalje të Prishtinës në drejtim të Hajvalis,
ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar,
dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore
#showroom, #depo, #mobileri #market etj.

Lokali posedon:
* Sipërfaqe 500m²,
* Dy hyrje,
* Kati përdhesë,
* Wc,
* Ndriçim naryral,
* Mundësi reklamimi,
* Parking të mjaftueshëm,
* Dyshemeja e shtruar me pllaka.

Çmimi 2000€
ID Q1751

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

Adresa: Hajvali
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25857
Çmimi: € 2,000
Madhësia e Pronës: 500 m2
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1751
I Disponueshëm Nga: 2023-10-16
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Qe...

€ 1,700
1
banjo
qendra-ks
9 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet Lokali me qira në afërsi të Rr.Muhar...

€ 1,000
1
banjo
qendra-ks
28 Prill, 2023

Krahaso