click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Qendër

€ 1,700
Qender, Prishtinë, Qendër
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Qendër

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Qendër,
Objekti është i ndar në dy nivele,
Mundësi e mirë për të banuar dhe për të zhviluuar biznes në zonën Qendër.
Kati parë është i destinuar për afarizëm ndërsa
Kati i dytë është i përshtatshëm për banim.
Lokali është i përshtatshem për #FurrBuke, #Market, #Barnatore etj.

Sipërfaqe totale 230m²
* Lokali 150m²
* Banimi 80m² banim.

Çmimi 1700€
ID Q1679

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Qender
Qyteti:
Area:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 25131
Çmimi: € 1,700
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1679
I Disponueshëm Nga: 2023-09-09
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Lokal me qira në dalje të Prishtinës në drej...

€ 2,000
1
banjo
500 m2
madhësia
qendra-ks
16 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet Lokali me qira në afërsi të Rr.Muhar...

€ 1,000
1
banjo
qendra-ks
28 Prill, 2023

Krahaso