click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet Lokali me qira në afërsi të Rr.Muharrem Fejza (Rruga B)

€ 1,000
Muharrem Fejza, Prishtinë, Lagjja e Spitalit
Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrohet Lokali me qira në afërsi të Rr.Muharrem Fejza (Rruga B)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet Lokali me qira në afërsi të Rr.Muharrem Fejza (Rruga B)
ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar,
dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesore
#Ordinanc , #Market , #Sallonondulimi , #Gastronomi
#fastfood , #laborator , #zyre.

Lokali posedon:
* Sipërfaqe 110m²
* Kati përdhesë
* Ka dy hyrje,
* Wc,
* Ngrohje me termokos,
* Ndriçim naryral,
* Mundësi reklamimi,
* Lartësi mbi 3m.

Çmimi 1000€
ID Q1436

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Muharrem Fejza
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 23719
Çmimi: € 1,000
Banjo: 1
ID E Personalizuar: Q1436
I Disponueshëm Nga: 2023-04-28
Pronësia: Qiradhënie

Similar Listings

compare
oferte e re

Lokal me qira në dalje të Prishtinës në drej...

€ 2,000
1
banjo
500 m2
madhësia
qendra-ks
16 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Qe...

€ 1,700
1
banjo
qendra-ks
9 Shtator, 2023

Krahaso