click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet në shutje parcella me shtepi

Shto te të preferuarat
oferte e re

Ofrohet në shutje parcella me shtepi

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet në shitje Parcela në mes të Lipjanit dhe Shtimes
Parcela është e rrethuar me rrjetë çelku,
po ashtu Parcela ka dokumentacion të rregullt,

Parcela posedon:
* Sipërfaqe 108 ari,
* Dy Shtëpi,
* Ferma 400m² (1100 Gusa dhe 850 zogj amrok),
* 1700 trupa pemë,
* 4 Bunara,

ID SH1176
Çmimi me marrëveshje

Na kontaktoni :
+383 44 780 999
+383 45 347 047
+383 45 320 758
+383 48 780 999

info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

Agjencioni Qendra
Në Qendër të Vëmendjes.

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo #agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold #banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

 

Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 22702
Dhoma: 5
Bedrooms: 4
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1176
I Disponueshëm Nga: 2023-01-06
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi Moderne me qira në lagjen më prestigj...

€ 1,000
3
dhoma
3
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Shtëpi moderne me qira në Veternik, afër Lag...

€ 1,800
5
dhoma
3
banjo
qendra-ks
25 Shtator, 2023
compare
oferte e re

Ofrohet me qira Shtëpia me hyrje të veqant a...

€ 230
2
dhoma
1
banjo
qendra-ks
30 Qershor, 2023

Krahaso