click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
Pamje Udhërrëfyes Satelitore Hibrid Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë

Ofrohet super Shtëpia në shitje në Lagjen Çagllavicë (Prishtinë)

Çagllavicë, Prishtinë, Lagjja 038, Lagjja Çagllavicë
Shto te të preferuarat

Ofrohet super Shtëpia në shitje në Lagjen Çagllavicë (Prishtinë)

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Ofrohet super Shtëpia në shitje në Lagjen Çagllavicë (Prishtinë)
Shtëpia është e renovuar dhe e mobiluar në detaje.
Shtëpia ndodhet në një lagje mjaft të qetë

Struktura e Shtëpis:
Sipërfaqe 250m²(shtëpia), 3 ari (trualli)
* Sistemi i ngrohjes me Kalldaj / Pelet
* Depo / Podrum,
* Garazh,
* Parking për tri vetura

– Kati përdhesë
* Sallonë,
* Kuzhinë me tryezari
* Dy dhoma të gjumit
* Banjo,
* Depo.
* Holl / koridor.

-Kati i parë
* Katër dhoma të gjumit
* Banjo,
* Dy ballkone
* Holl / koridor.

Çmimi me marrveshje
ID SH1074

Na kontaktoni :
+383 44 780 999 / +383 45 347 047
info@qendra-ks.com
www.qendra-ks.com

#qendra #patundeshmeri #estate #realestate #prishtina #pristina #city #kosov #kosovo
#agent #agency #zyre #office #luksoze #luxury #qera #qira #rent #rented #shitje #sold
#banesa #apartment #troje #land #shtepia #home #house #termokos #oferta #offer

Adresa: Çagllavicë
Qyteti:
Shteti:
Zip: 10000
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20641
Madhësia e Pronës: 250 m2
Dhoma: 7
Bedrooms: 6
Banjo: 2
ID E Personalizuar: SH1074
Garazhe: 1
I Disponueshëm Nga: 2022-02-16
Bodrum: 1
Pronësia: Shitje

Similar Listings

compare
oferte e re

Shtëpi në shitje afër Fshatit Ndërkombëtar

€ 155,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
9 Tetor, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në Shitje në Lagjën Arbëri/Dr...

€ 270,000
4
dhoma
2
banjo
qendra-ks
8 Maj, 2023
compare
oferte e re

Ofrojm Shtëpin në shitje në Qagllavic

€ 190,000
3
dhoma
2
banjo
qendra-ks
21 Shkurt, 2023

Krahaso